650060-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Kameror
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kroppskameror, tillbehör och tillhörande tjänster
Referensnummer: A573.283/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38651000 Kameror
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling omfattar Kroppskameror, tillbehör och tillhörande tjänster.