650078-2021 - ÄndringSverige-Karlskoga: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter och give-aways
Referensnummer: 2021-016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlskoga kommun välkomnar till anbudsgivning avseende profilprodukter och give-aways.