65011-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: AD71-2020/2370
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Patent- och registreringsverket (PRV) bjuder härmed in leverantörer att lämna anbud i ramavtalsupphandling av kommunikationstjänster. PRV avser att teckna ramavtal med upp till tre leverantörer med fastställd rangordning.