650243-2025 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Upphandling ramavtal - Polymer, emulsion, till silbandsbord för överskottsslamförtjockning SB10 och SB00
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal - Polymer, emulsion, till silbandsbord för överskottsslamförtjockning SB10 och SB00
Beskrivning: Polymer, emulsion, till silbandsbord för överskottsslamförtjockning SB10
Intern identifierare: KF2025-037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000