See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskiner och förare för akuta VA-arbeten
Beskrivning: Upphandlingen avser maskiner och förare för icke planerade och akuta VA-arbeten
Intern identifierare: 24/102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45332200 VA-arbeten, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000