65029-2021 - ÄndringSverige-Timrå: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetstjänster
Referensnummer: UH-2021-6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Timrå kommun avser att upphandla Trygghetstjänster för ordinärt och särskilt boende enligt SOL och LSS.