650327-2022 - ÄndringSverige-Norrköping: Kläder, skor, väskor och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kläder till förvarstagna
Referensnummer: 3.2.1-2022-21475
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Kläder, skor och väskor till förvarstagna.