See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dental förbrukning del 2 Instrument mm
Beskrivning: Upphandling av engångs- och hygienartiklar, profylax, tandstensinstrument, instrument, kanyler, röntgentillbehör
Intern identifierare: RS 2024-03123
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33131000 Tandläkarinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Dental förbrukning
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Anbudsområde 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Anbudsområde 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Anbudsområde 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Anbudsområde 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Anbudsområde 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Anbudsområde 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Anbudsområde 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Anbudsområde 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Anbudsområde 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Anbudsområde 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Anbudsområde 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Anbudsområde 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Anbudsområde 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Anbudsområde 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Anbudsområde 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Anbudsområde 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Anbudsområde 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Anbudsområde 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Anbudsområde 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Anbudsområde 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Anbudsområde 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Anbudsområde 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: Anbudsområde 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Titel: Anbudsområde 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Titel: Anbudsområde 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Titel: Anbudsområde 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Titel: Anbudsområde 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Titel: Anbudsområde 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Titel: Anbudsområde 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Titel: Anbudsområde 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Titel: Anbudsområde 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Titel: Anbudsområde 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Titel: Anbudsområde 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Titel: Anbudsområde 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Titel: Anbudsområde 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Titel: Anbudsområde 47
Del (anbudsområde): LOT-0048
Titel: Anbudsområde 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Titel: Anbudsområde 49
Del (anbudsområde): LOT-0050
Titel: Anbudsområde 50
Del (anbudsområde): LOT-0051
Titel: Anbudsområde 51
Del (anbudsområde): LOT-0052
Titel: Anbudsområde 52
Del (anbudsområde): LOT-0053
Titel: Anbudsområde 53
Del (anbudsområde): LOT-0054
Titel: Anbudsområde 54
Del (anbudsområde): LOT-0055
Titel: Anbudsområde 55
Del (anbudsområde): LOT-0056
Titel: Anbudsområde 56
Del (anbudsområde): LOT-0057
Titel: Anbudsområde 57
Del (anbudsområde): LOT-0058
Titel: Anbudsområde 58
Del (anbudsområde): LOT-0059
Titel: Anbudsområde 59
Del (anbudsområde): LOT-0060
Titel: Anbudsområde 60
Del (anbudsområde): LOT-0061
Titel: Anbudsområde 61
Del (anbudsområde): LOT-0062
Titel: Anbudsområde 62
Del (anbudsområde): LOT-0063
Titel: Anbudsområde 63
Del (anbudsområde): LOT-0064
Titel: Anbudsområde 64
Del (anbudsområde): LOT-0065
Titel: Anbudsområde 65
Del (anbudsområde): LOT-0066
Titel: Anbudsområde 66
Del (anbudsområde): LOT-0067
Titel: Anbudsområde 67
Del (anbudsområde): LOT-0068
Titel: Anbudsområde 68
Del (anbudsområde): LOT-0069
Titel: Anbudsområde 69
Del (anbudsområde): LOT-0070
Titel: Anbudsområde 70
Del (anbudsområde): LOT-0071
Titel: Anbudsområde 71
Del (anbudsområde): LOT-0072
Titel: Anbudsområde 72
Del (anbudsområde): LOT-0073
Titel: Anbudsområde 73
Del (anbudsområde): LOT-0074
Titel: Anbudsområde 74
Del (anbudsområde): LOT-0075
Titel: Anbudsområde 75
Del (anbudsområde): LOT-0076
Titel: Anbudsområde 76
Del (anbudsområde): LOT-0077
Titel: Anbudsområde 77
Del (anbudsområde): LOT-0078
Titel: Anbudsområde 78
Del (anbudsområde): LOT-0079
Titel: VGR Anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0080
Titel: Anbudsområde 79