2. Förfarande
Förfarande
Titel: Neurofysiologiska undersökningar
Beskrivning: Neurofysiologiska undersökningar
Intern identifierare: RS 2023-04408
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsupphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000