2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp, montering och utställning av avfallskärl
Beskrivning: Inköp, leverans, montage, dekalisering, taggning och utställning av avfallskär för REKO Sundsvall AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117408:Lot:1