2. Förfarande
Förfarande
Titel: UUS Applikationsförvaltning Alfresco
Beskrivning: Utveckling, underhåll och support samt applikationsförvaltning av Alfresco.
Intern identifierare: RS 2023-03184
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72512000 Dokumenthanteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal