2. Förfarande
Förfarande
Titel: Recipientkontroll, Viskans och Lygnerns vattenförening
Beskrivning: Upphandlingen omfattar konsulter för genomförande av recipientkontroll för Viskans och Lygnerns Vattenråd.
Intern identifierare: 2023-00103IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000