See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Coachning för chefer och medarbetare
Beskrivning: Migrationsverket är i behov av ett rikstäckande avtal gällande Chefs-, ledar- och medarbetarcoachning.
Intern identifierare: 3.2.1-2024-337
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000