Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 160 000,00 EUR
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning:
Anbudsgivaren ska lämna in anbud för alla delar (anbudsområden)