2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Färsk kyckling
Beskrivning: Upphandlingen omfattar varuområdet färsk kyckling.
Intern identifierare: Samhällsbyggnadsnämnden 2023-263
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15112100 Färskt fjäderfäkött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000