2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinformation till marknaden – kommande upphandlingar av stationsbelysning
Beskrivning: Förhandsinformation till marknaden – kommande upphandlingar av stationsbelysning.
Intern identifierare: 20251001
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll