2. Förfarande
Förfarande
Titel: Exteriöra och interiöra visualiseringar av fastigheter
Beskrivning: Exteriöra och interiöra visualiseringar av fastigheter till MKB Fastighets AB.
Intern identifierare: 2025MKB-1498
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader, 71223000 Arkitekttjänster avseende utbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000