Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Nacka kommun
Nationellt registreringsnummer: 212000-0167
Postadress: Nacka kommun Granitvägen 15
Ort: NACKA
Nuts-kod: SE Sverige