2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: Karlshamns kommun inbjuder till anbudsgivning gällande Banktjänster enligt upphandlingsdokumenten. Karlshamns kommun samordnar upphandlingen tillsammans med nedan upphandlande myndigheter: - Karlshamns kommun org.nr: 212000-0845 - Stadsvapnet i Karlshamn AB org.nr: 556427-2382 - Karlshamnsbostäder AB org.nr: 556526-8335 - Karlshamn Energi AB org.nr: 556223-8849 (inklusive dotterbolag) - Karlshamn Energi Vatten AB org.nr: 559170-4038 - Karlshamn Energi Elförsäljning AB org.nr: 556527-9345 - Karlshamn Elnät AB org.nr: 559440-7347 - Karlshamns Hamn AB org.nr: 556016-9467 - Karlshamn Kombiterminal AB org.nr: 556616-5659 - Karlshamn Tank Storage AB org.nr: 556885-5224 - Karlshamnsfastigheter AB org.nr: 556188-5160 - Netport Science Park AB org.nr: 556728-3048 - Kreativum i Blekinge AB org.nr: 556545-4989
Föregående meddelande: 3329-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:77871:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster