650815-2022 - ÄndringSverige-Vänersborg: Toner för laserskrivare/faxmaskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Toner och tillbehör 2023
Referensnummer: RS 2022-05093
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Toner och tillbehör till skrivare och MFP utan serviceavtal.