650874-2023 - ResultatSverige-Sundsvall: Hälsovårdstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Friskvård
Referensnummer: UH-2022-500
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Sundsvalls Kommun avser upphandla friskvårdskort till våra anställda
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, för centrala Sundsvall. Vårt upplägg är att tilldela två leverantörer för centrala Sundsvall samt en på övriga stadsdelar enligt nedan
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
h
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, för Njurunda
Del nr: 2
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, för Matfors
Del nr: 3
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, för Stöde
Del nr: 4
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, för Alnö
Del nr: 5
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, för Timrå.
Del nr: 6
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, för Indal och Liden
Del nr: 7
Livsstils kurs
Del nr: 8
Digital träningshjälp.
Del nr: 9
Legitimerad naprapat, Legitimerad fysioterapeut (sjukgymnast)
Del nr: 10
Diplomerad massör
Del nr: 11
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, Yoga studio årsabonnemang. Vårt upplägg är att tilldela två leverantörer
Del nr: 12
Friskvård för Sundsvalls kommun koncerns personal, Yoga studio klippkort .Vårt upplägg är att tilldela två leverantörer
Del nr: 13