2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlarcontainertransporter ÅVC
Beskrivning: Uppdraget omfattar transport av lastväxlarcontainer från återvinningscentral (ÅVC) och transport och hämtning av grovavfall via Mini-ÅVC.
Intern identifierare: 24KSRR76
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000