2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Rättsdatabaser
Beskrivning: RFI - Rättsdatabaser
Intern identifierare: 2.7-26322/2023
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem