Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verktyg för HR Digitala medarbetarenkäter
Referensnummer: 22/115
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser verktyg för digitala mearbetarenkäter
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48219300 Programvara för administration, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos, 48463000 Programvara för statistik, 48810000 Informationssystem, 72263000 Programimplementation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avser verktyg för digitala medarbetarenkäter