2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Telefonitjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar avtal för telefonitjänster åt Nacka kommun med fokus på mobilabonnemang för medarbetare samt växeltjänster.
Intern identifierare: KFKS-2025-00617
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32546100 Digitala telefonväxlar, 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar avtal för telefonitjänster åt Nacka kommun med fokus på mobilabbonemang för medarbetare samt växeltjänster.
Intern identifierare: Upphandling av Telefonitjänster