651217-2023 - ÄndringSverige-Motala: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Timvikarier lokalvård Ödeshög
Referensnummer: UH-2023-145
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med denna upphandling är att teckna ramavtal för löpande avrop av bemanning per
timme (”timvikarier”) inom området lokalvård i den omfattning och enligt förutsättningarna
som anges i förfrågningsunderlaget.