651224-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Fjärrvärmeledningar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pipeline material, district heating Tvärförbindelsen Jordbro
Referensnummer: 1007469328
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44163120 Fjärrvärmeledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
The purpose of this tender is to purchase preinsulated district heating pipe material delivered to Jordbro, Stockholm.