See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bulkleverans av drivmedel till SLU
Beskrivning: SLU avser teckna ramavtal med en eller flera leverantörer vad gäller bulkleverans av drivmedel, för närvarande HVO och diesel. Förfrågan om andra drivmedel kan uppstå under avtalstiden.
Intern identifierare: SLU.ua.2023.2.4.4-3799
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsgivare (1)
Beskrivning: Obligatoriska krav, text, ja/nej
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Vara/tjänst
Beskrivning: krav och viktade kriterier