2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd för tjänstedesign
Beskrivning: Konsultstöd (tjänster) för tjänstedesign till kommunikationsavdelningen på SCB.
Intern identifierare: A2023/3727
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000