651426-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar – Reservdelar till fordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReservdelar till fordon
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av reservdelar till olika typer av fordon.
Intern identifierareKS 2025/967
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar, 34913000 Diverse reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareReservdelar till fordon