2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Pumpor mm till Liseberg
Beskrivning: Ramavtalet avser leverans av pumpor, rotfrukter och halmbalar inför Halloweensäsongen på Liseberg.
Intern identifierare: 23-0478
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000