See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan Greppa Näringen augusti-2024
Beskrivning: Härmed inbjuds Ert företag att lämna anbud på en eller flera modulgrupper. Enskilda moduler kan inte brytas ut ur en modulgrupp utan anbud ska lämnas på en hel modulgrupp eller flera hela modulgrupper.
Intern identifierare: 43692-2024
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Särskilda villkor för fullgörande av kontrakt
Beskrivning: Särskilda villkor för fullgörande av kontrakt gäller villkor för e-handel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Modulgrupp 1
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Modulgrupp 2
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Modulgrupp 3
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Modulgrupp 4
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Modulgrupp 5
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Modulgrupp 6
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Modulgrupp 7
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Modulgrupp 8
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Modulgrupp 9
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Modulgrupp 10
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Modulgrupp 11
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Modulgrupp 13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Modulgrupp 14
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Modulgrupp 15
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Modulgrupp 16
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Modulgrupp 17
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Modulgrupp 19