2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt - Reservkraft (fast och mobil) inkl. fullservice
Beskrivning: Huddinge Samhällsfastigheter AB inbjuder er att lämna anbud på reservkraft (fast och mobil) med tillhörande fullserviceavtal med funktionsansvar inklusive beredskap avseende de köp av reservkraftaggregat som B genomfört. Samtliga objekt aktuella för reservkraft inom detta kontrakt ligger belägna inom Huddinge kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116881:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31682530 Reservkraftstillförsel, 31682500 Reservelektricitetsaggregat, 45315300 Anläggningar för elförsörjning