651512-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Försäkrings- och pensionstjänster – Upphandling av försäkringslösning inom pensioner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av försäkringslösning inom pensioner
BeskrivningNärf ska upphandla ett nytt avtal gällande försäkring för förmånsbestämd ålderspension.
Intern identifierare5030-2024-743
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66500000 Försäkrings- och pensionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del