651513-2025 - Resultat
Sverige – Handledning – Avrop handledning till socialsekreterare med lång erfarenhet inom barn- och ungdomsvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop handledning till socialsekreterare med lång erfarenhet inom barn- och ungdomsvård
BeskrivningDetta är en efterannonsering. Avropet är avslutat.
Intern identifierareSOCN-2025-00186
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDen här upphandlingen avser avrop för handledning till socialsekreterare med lång erfarenhet inom barn- och ungdomsvård.
Intern identifierareAvrop handledning till socialsekreterare med lång erfarenhet inom barn- och ungdomsvård