651529-2022 - ÄndringSverige-Vellinge: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans av livsmedel (grossist) till Vellinge kommun
Referensnummer: Un 2022/1211
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av livsmedel (grossist) till olika enheter inom Vellinge kommun.