651549-2021 - ResultatSverige-Ronneby: Tjänster på elområdet
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Installatör för elmätarbyten
Referensnummer: 21/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71314100 Tjänster på elområdet
II.1.4.
Kort beskrivning
Ronneby Miljö & Teknik AB upphandlar Installatör för planerade elmätarbyten
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen