Huvudsaklig CPV-kod 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
II.1.4.
Kort beskrivning
Bolaget upphandlar ramavtal för bekämpning av skadedjur.
Inbjudan
Österlen VA (Beställaren) inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende Ramavtal skadedjursbekämpning i enlighet med villkor i detta förfrågningsunderlag samt bifogade handlingar.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen