651610-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Karlskoga: Försäkringar
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Karlskoga Energi och Miljö AB - avseende egendom- och avbrottsförsäkring
Referensnummer: 22/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Marsh AB hjälper Karlskoga Energi och Miljö AB med upphandling av egendom- och avbrottsförsäkring.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen