2. Förfarande
Förfarande
Titel: High-Resolution Marine Multichannel Seismic Acquisition System
Beskrivning: Procurement of a high-resolution marine multichannel seismic acquisition system.
Intern identifierare: SU-464-0015-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71352130 Seismisk datainsamling
Ytterligare klassificering (cpv): 71352100 Seismiska tjänster, 71352110 Seismografiska mätningar, 71352120 Seismisk datafångst, 71352140 Seismisk behandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: High-Resolution Marine Multichannel Seismic Acquisition System