Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Inom AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 240 000 000,00 SEK