2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fem(5) Normalklass Suv 4x4 Diesel.
Beskrivning: Fem(5) st Suv i normalstorlek till kommunens verksamheter. Diesel Samt 4x4
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 176
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000