65183-2018 - Frivillig förhandsinsynSverige-Stockholm: Diverse transportutrustning och reservdelar
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vagn för flytt av stallningsutrustning
Referensnummer: 2-4976/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
II.1.4.
Kort beskrivning
Karolinska Institutet (KI) har avsikt för att ingå avtal med företag Svenska Decosteel i Hyltebruk AB avseende Vagnar för flytt av stallningsutrustningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen