See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blod- och läkemedelskylar/frysar till NSM samt regionalt
Beskrivning: Upphandlingen omfattar delområden av blodkylar samt läkemedelskylar- och frysar anpassade för Nya sjukhuset i Malmö (NSM) och som ett regionalt övergripande ramavtal.
Föregående meddelande: 070916-2022
Intern identifierare: 2021-O002654
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (4) (1) (2)