651944-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Periodisk städning -Golvvård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPeriodisk städning -Golvvård
BeskrivningPeriodisk städning i form av golvvård ska upphandlas.
Intern identifierare25/135
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000