651990-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Konsultstöd Person- och personalsäkerhet inom verksamhetsskyddet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd Person- och personalsäkerhet inom verksamhetsskyddet
BeskrivningKonsulttjänster Person- och personalsäkerhet inom verksamhetsskyddet.
Intern identifierareSF 2025/240
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningKonsultstöd Person- och personalsäkerhet inom verksamhetsskyddet
Intern identifierareKonsultstöd Person- och personalsäkerhet inom verksamhetsskyddet