652020-2023 - ResultatSverige-Höganäs: Städning och renhållning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städning offentliga toaletter
Referensnummer: KS/2023/106-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Höganäs kommun inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende städtjänster och kringtjänster till offentliga toaletter inom kommunen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser städservice med tillhörande kringtjänster till offentliga toaletter inom Höganäs kommun.