See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för konsulttjänster - Husbyggnadskonstruktör
Beskrivning: Ramavtal för konsulttjänster - Husbyggnadskonstruktör
Intern identifierare: SN-2025-751
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för konsulttjänster - Husbyggnadskonstruktör