2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning och fågelsäkring
Beskrivning: Upphandlingen avser skadedjursbekämpning av samtliga skadedjur, insekter, råttor eller möss som vållar skada, obehag, sanitär olägenhet eller smittspridning samt fågelsäkring.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001