652335-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – E-handels- och fakturahanteringssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelE-handels- och fakturahanteringssystem
BeskrivningAvtalet avser tillhandahållande av ett molnbaserat komplett systemstöd (nedan även kallade tjänsten) för e-handel- och fakturahantering.
Intern identifierare2024/2506
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48444100 Faktureringssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelKrav